Site Haritası Site Haritası iletişim İletişim  ENGLISH

BATIFREN


anasayfa-partner

Şirketlerimiz,1982 yılından beri fren ekipmanları konusunda çalışmaktadır. 1997 yılında Batıfren Sistemleri A.Ş. amacına yönelik ihtisas firması olarak kurulmuştur. Batıfren, fren piyasasındaki 32 yıllık tecrübesiyle kendi alanında lider bir firmadır.

Türkiye’de dünyaca ünlü WABCO, HALDEX, KONGSBERG markalarının distribütörüyüz.Ayrıca firmamızda diğer bir dünya lideri olan KNORR BREMSE ürünlerini de satmaktayız. Her zaman müşterilerimizle ilişkilerimizin önemine inanırız, bu yüzden müşterilerimizin çoğunluğu bizimle uzun süre çalışırlar, Batıfren’e tek seferlik bir tedarikçi gözüyle bakmazlar. 1000’i aşkın devamlı müşterimiz bulunmaktadır.

 

 

Firmamız sağlamış olduğu 2500’den fazla ürünle servis problemlerini tek çatı altında çözerek müşterilerine yardım eder. Batıfren, Anadolu yakasındaki merkezimiz, Avrupa yakasındaki şubemiz ve serbest bölgedeki ana depomuz olmak üzere toplam 2150 m² alana sahiptir. Bu sebeple Türkiye’nin her yerine hızlı ürün iletimi yapmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ve teknik destek kadromuzla müşterilerimize çağımızın gereği en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.
Batıfren’in insan kaynakları politikası çalışanlarının bilgilerini ve motivasyonlarını en iyi şekilde değerlendirerek potansiyellerinin tamamını üstün servis seviyesi, hızlı ürün teslimatı ve kapsamlı müşteri memnuniyeti anlayışıyla en iyi şekilde kullanmaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışı servis ekipleriyle olan bağlantılarımız sayesinde müşterilerimize yardım ulaştırırız.
Hizmetimizdeki amacımız en iyi fren ekipmanlarını zamanında teslim edebilmektir.
Ürün çeşitliliğimiz ile Batıfren A.Ş.’nin çalışma kalitesi birleştiğinde firmamızın zevkle çalışılacak bir dost olduğuna siz de kanaat getireceksiniz.

 

Genel Müdür,
H. F. Ender Kıroğlu

BATIFREN - WABCO - HALDEX - KNORR BREMSE - KONGSBERG

Batı Fren Temsilciliklerimiz Knorr-BremseBatifren Temsilciliklerimiz WabcoBatıFren Temsilciliklerimiz HaldexBatı Fren Temsilciliklerimiz Knorr Bremse

Merkez :
Atatürk mah. Dudullu cad.
Gülay sok. No: 3 34756
Küçükbakkalköy İSTANBUL
Tel: (0216) 456 66 67 pbx
Fax: (0216)456 28 98
Ücretsiz Danışma Hattı : 0800 261 63 24

Şube :
İkitelli Org. San. Bölg. Dolapdere San. Sitesi 17.ADA No: 28
İkitelli İSTANBUL
Tel: (0212) 671 22 22
Fax: (0212) 671 22 24

Design By S